Wydawnictwo Arson, ul. Grażyny 6, 31-217 Kraków

Pomoce dydaktyczne i logopedyczne

Wydawnictwo Arson - Wspieramy prawidłowy rozwój Twojego dziecka

Jesteśmy wydawnictwem oferującym szeroki wybór pomocy dydaktycznych i logopedycznych, wspierających prawidłowy rozwój najmłodszych. Dzieci są dla nas bardzo ważne. Powstaliśmy w roku 2007, kiedy to dostrzegliśmy rosnące zapotrzebowanie na tego rodzaju publikacje wśród rodziców, nauczycieli i terapeutów. 

Zabawki i pomoce logopedyczne

Od samego początku naszego istnienia bardzo ważny jest dla nas wysoki poziom oferowanych produktów. Właśnie dlatego autorkami wszystkich naszych publikacji są doświadczone terapeutki, na co dzień aktywnie pracujące z dziećmi. Takie działanie pozwoliło nam stworzyć wysokiej jakości produkty, które sprawdzają się w codziennej pracy z każdym, nawet najbardziej wymagającym dzieckiem. Skrupulatnie przetestowaliśmy każdą proponowaną przez nas publikację. Dopracowaliśmy ją już na poziomie tworzenia, dzięki czemu osiągnęliśmy najlepszy z możliwych efektów.

Księgarnia logopedyczna wydawnictwa Arson

W naszej bogatej ofercie znajdują się różne publikacje, przede wszystkim te wspomagające kształcenie języka, mowy, ćwiczenia grafomotoryczne, matematyczne oraz ćwiczenia pamięci i koncentracji. Oferujemy gry planszowe, podręczniki i zeszyty ćwiczeń, karty z obrazkami. Stawiamy na proste ilustracje, które wzbogaciliśmy ciekawą formą, dzięki czemu dzieci chętniej sięgają po nasze pomoce i z przyjemnością do nich wracają. Odpowiednio dopasowane przez nas produkty wspierają dzieci w codziennej nauce i pomagają im lepiej zrozumieć otaczający świat. 

Jako wydawnictwo Arson stale konsultujemy nasze produkty z logopedami i nauczycielami, tak aby odpowiadać na zmieniające się oczekiwania odbiorców. Zestawy dostępne są w wygodnych opakowaniach, które pozwalają na utrzymanie ładu wśród posiadanych pomocy dydaktycznych. Wszystko po to, żeby jeszcze bardziej uprzyjemnić wszystkim korzystanie z dostępnych u nas pomocy. Fragmenty niektórych publikacji, głównie zeszytów ćwiczeń, udostępniliśmy na naszej stronie internetowej, aby można było zapoznać się z proponowaną przez nas treścią.

Wydawnictwo Arson - najlepsze pomoce dydaktyczne i logopedyczne 

Ćwiczenia logopedyczne i dydaktyczne poprzez zabawę 

Wydawnictwo Arson oferuje pomoce logopedyczne dzieciom i dorosłym z zaburzeniami. Terapia mowy jest świetnym sposobem  dla osób mających problemy z rozwojem mowy i umiejętności językowych. Sklep logopedyczny zapewnia możliwość ćwiczenia w domowym zaciszu, jak i w gabinecie logopedy. Rozwój mowy jest niezwykle wymagającym i złożonym procesem. Dlatego też, warto go zaczynać od prostych zabaw, które łączą zapamiętywanie, koncentrację, naśladownictwo, umiejętność logicznego myślenia oraz budowanie kreatywności. Księgarnia logopedyczna łączy naukę w grach i kolorowych kartach, które są wartościowe pod względem dydaktycznym, ale nie zniechęcają dzieci do dalszej nauki. Codzienne ćwiczenia i zaangażowanie rodziców i nauczycieli zapewniają optymalny rozwój umiejętności dziecka. Jeśli chcą Państwo zadbać o swoje dzieci lub swoich podopiecznych, pomoce logopedyczne sklepu Arson są najlepszym wyborem. Stworzone przez autorów z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym skutecznie pomagają w nauce dzieci, jak i dorosłych z zaburzeniami. Szeroki wybór asortymentu pomaga dostosować wybrane techniki czy elementy terapii pod każdy przypadek.

Pomoce edukacyjne do ćwiczenia mowy

Logopedia kształtuje ludzką mowę, jej wady i zaburzenia. Najważniejsze jest w niej indywidualne podejście. Bo każdy jest wyjątkowy. Pomoce edukacyjne dla dzieci i odpowiednie podejście, sprawiają, że zaburzenia mowy nie są wyrokiem. Małymi krokami można dojść do każdego celu. Wszelkie pomoce wydawnictwa są stworzone z troską, wiedzą i doświadczeniem, by wspomóc drogę do lepszego rozwoju.

Pomoce do ćwiczeń logopedycznych i dydaktycznych dla dzieci 

W ofercie wydawnictwa Arson posiadamy pomoce logopedyczne, jak i gry, które łączą zabawę z nauką i poprawiają relacje społeczne. Pomoce logopedyczne jak ćwiczenia słuchowe, karty pracy, zabawy słowno-obrazkowe, ćwiczenia do rozwoju zadawania pytań, rozumienia, zapamiętywania, koncentracji oraz wspomagające prawidłowy rozwój mowy i pisania zawierające obrazki logopedyczne. Gry logopedyczne takie jak kości, układanki, karty logopedyczne, puzzle logopedyczne czy gry karciane. Pomoce dydaktyczne dla dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami praktycznie pomagają im się rozwijać podczas zabawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl