Wydawnictwo Arson, ul. Grażyny 6, 31-217 Kraków
  • Telefony: tel./fax 12 649-21-31 od pn-pt w godz. 9.00-16.00
  • E-mail: biuro@arson.pl

O firmie

Arson

Wspieramy prawidłowy rozwój Twojego dziecka.

Jesteśmy wydawnictwem oferującym szeroki wybór pomocy dydaktycznych i logopedycznych, wspierających prawidłowy rozwój najmłodszych. Dzieci są dla nas bardzo ważne. Powstaliśmy w roku 2007, kiedy to dostrzegliśmy rosnące zapotrzebowanie na tego rodzaju publikacje wśród rodziców, nauczycieli i terapeutów. 

Od samego początku naszego istnienia bardzo ważny jest dla nas wysoki poziom oferowanych produktów. Właśnie dlatego autorkami wszystkich naszych publikacji są doświadczone terapeutki, na co dzień aktywnie pracujące z dziećmi. Takie działanie pozwoliło nam stworzyć wysokiej jakości produkty, które sprawdzają się w codziennej pracy z każdym, nawet najbardziej wymagającym dzieckiem. Skrupulatnie przetestowaliśmy każdą proponowaną przez nas publikację. Dopracowaliśmy ją już na poziomie tworzenia, dzięki czemu osiągnęliśmy najlepszy z możliwych efektów.

W naszej bogatej ofercie znajdują się różne publikacje, przede wszystkim te wspomagające kształcenie języka, mowy, ćwiczenia grafomotoryczne, matematyczne oraz ćwiczenia pamięci i koncentracji. Oferujemy gry planszowe, podręczniki i zeszyty ćwiczeń, karty z obrazkami. Stawiamy na proste ilustracje, które wzbogaciliśmy ciekawą formą, dzięki czemu dzieci chętniej sięgają po nasze pomoce i z przyjemnością do nich wracają. Odpowiednio dopasowane przez nas produkty wspierają dzieci w codziennej nauce i pomagają im lepiej zrozumieć otaczający świat. 

Jako wydawnictwo Arson stale konsultujemy nasze produkty z logopedami i nauczycielami, tak aby odpowiadać na zmieniające się oczekiwania odbiorców. Zestawy dostępne są w wygodnych opakowaniach, które pozwalają na utrzymanie ładu wśród posiadanych pomocy dydaktycznych. Wszystko po to, żeby jeszcze bardziej uprzyjemnić wszystkim korzystanie z dostępnych u nas pomocy. Fragmenty niektórych publikacji, głównie zeszytów ćwiczeń, udostępniliśmy na naszej stronie internetowej, aby można było zapoznać się z proponowaną przez nas treścią.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl