Wydawnictwo Arson, ul. Grażyny 6, 31-217 Kraków
Producent
Cena
  • od
    do

Percepcja słuchowa i wzrokowa

Diagnoza i terapia dzieci i młodzieży w zakresie problemów z analizy i syntezy wzrokowej i słuchowej 

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe produkty wspomagające diagnozowanie i terapię dzieci i młodzieży w zakresie problemów z analizy i syntezy wzrokowej oraz słuchowej. Ćwiczenia wpływają również na rozwój intelektualny. Wszystkie przygotowane zestawy ćwiczeń mogą być używane w pracy z dziećmi zdrowymi oraz z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi. Stymulują one kształtowanie funkcji poznawczych oraz warunkujących naukę czytania i pisania. Zadania są jasno formułowane tak, aby dziecko mogło je zrozumieć z łatwością, a terapeuta, nauczyciel lub rodzic mogli kontrolować postępy.

Ćwiczenia na percepcję wzrokową i słuchową

Zestaw „Percepcja słuchowa” doskonali słuch fonemowy, pomaga w nauce porządkowania informacji w sposób linearny, oraz wspomaga rozumienie i zapamiętywanie informacji werbalnych. W pakiecie „Percepcja wzrokowa” przygotowane zostały materiały do doskonalenia koordynacji wzrokowo- ruchowej, wspomagające między innymi naukę czytania i pisania. „Analogie tematyczne” oraz „Analogie atematyczne” rozwijają rozumowanie pomagające dostrzec regułę oraz wykorzystać ją później w innych, nowych sytuacjach.

Wszystkie zadania mogą być wykorzystywane w gabinetach terapeutycznych, w szkołach oraz w pracy w domu aby wspomóc dzieci w pokonywaniu trudności.

Diagnoza i terapia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl