Wydawnictwo Arson, ul. Grażyny 6, 31-217 Kraków
Producent
Cena
  • od
    do

Pomoce dydaktyczne w terapii pedagogicznej i logopedycznej

Szukasz specjalistycznych pomocy do twojego gabinetu logopedycznego? Chcesz, żeby twoja terapia przebiegała efektywnie? Szukasz materiałów, które będą sprawdzały się w pracy z kilkoma pacjentami? Wydawnictwo Arson posiada szeroki asortyment pomocy dla specjalistów, którzy prowadzą zajęcia terapeutyczne z dziećmi i z dorosłymi. Chcesz rozwijać funkcje poznawcze? Masz dosyć słabej jakości pomocy, które są mało atrakcyjne dla twoich pacjentów? Zapoznaj się z ofertą wydawnictwa Arson.

Nauka czytania, proste ćwiczenia matematyczne, dopasowywanie figur czy ćwiczenia przygotowujące do nauki pisania, to tylko niektóre propozycje wydawnictwa Arson. Zestaw sylab, ruchomy alfabet czy układanki geometryczne to pomoce, w które powinien być wyposażony każdy gabinet logopedyczny i pedagogiczny. Profesjonalne pomoce wydawnictwa Arson to gwarancja udanej terapii i odpowiedniej stymulacji. Odpowiednio dobrane materiały to połowa sukcesu terapeutycznego. Koniecznie skorzystaj z oferty pomocy specjalistycznych wydawnictwa Arson.

Pomoce specjalistyczne

PATRZ i PISZ - cyfry i figury PATRZ i PISZ - cyfry i figury
Producent: Arson
Cena: 88,00 zł
szt.
zobacz więcej
ĆWICZENIA GRAFOMOTORYKI -  szlaczki ĆWICZENIA GRAFOMOTORYKI - szlaczki
Producent: Arson
Cena: 58,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sylaby-karty logopedyczne Sylaby-karty logopedyczne
Producent: Arson
Cena: 120,00 zł
szt.
zobacz więcej

Pomoce dydaktyczne do nauki liczenia i pisania 

Problemy z prawidłową wymową i motoryką u dzieci stają się coraz bardziej powszechne. Zapewne w dużej mierze przykłada się do tego dzisiejszy model życia, który opiera się bardzo często na komunikacji za pomocą popularnych urządzeń elektronicznych. Oczywiście przyczyny mogą sięgać znacznie głębiej, ale najważniejsze jest, aby skutecznie leczyć pojawiające się nieprawidłowości, na przykład, używając specjalistycznych pomocy do nauki. W naszym wydawnictwie arson.pl znajdziesz wiele propozycji pomocy dydaktycznych i logopedycznych, które skutecznie wspomogą rozwój twojego dziecka. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pomoce dydaktyczne dla rodzica i dla specjalisty

 

Jako wydawnictwo specjalistyczne  oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju produktów, które świetnie sprawdzą się w czasie zabawy i pracy z dzieckiem. Mają one na celu wsparcie prawidłowego rozwoju mowy, umiejętności językowych i logicznego myślenia. Wszystkie pomoce dydaktyczne powstały z udziałem specjalistów dydaktyki i logopedii. Dzięki temu możesz mieć pewność nie tylko co do ich atrakcyjności wizualnej i merytorycznej, ale przede wszystkim skuteczności w działaniu.

Wśród szerokiego asortymentu pomocy dydaktycznych znajdziesz takie produkty jak: ruchomy alfabetprodukty z serii “Patrz i pisz”sylaby - karty logopedyczne, a także wiele innych pomocy, które umożliwią twojemu dziecku naukę i rozwój jego motoryki.


Z oferowanych pomocy dydaktycznych z powodzeniem mogą korzystać zarówno nauczyciele jak i specjaliści z zakresu logopedii, ale przede wszystkim również sami rodzice, którzy chcą wspomagać prawidłowy rozwój logiki swojego dziecka, a także wpływać pozytywnie na usprawnienie jego koordynacji i motoryki.

Pomoce logopedyczne od Wydawnictwa Arson

 

Wydawnictwo specjalistyczne Arson oferuje także wiele skutecznych pomocy i zabaw logopedycznych dla dzieci, o bardzo różnorodnej postaci i tematyce. Na szczególną uwagę zasługują pomoce logopedyczne, które efektywnie wspomagają rozwój mowy dziecka.

W tej kategorii znajdziesz pomoce, które z pewnością uproszczą Twojemu dziecku stawiać pierwsze kroki w pisaniu i liczeniu. W tym wypadku idealnie sprawdzą się produkty z serii “PATRZ I PISZ” czy też “Ćwiczenia językowe w matematyce”, które będą idealną pomocą wspomagającą naukę liczenia i rozpoznawania cyfr. Pomoce te, to doskonała forma ćwiczeń koordynacji wzrokowo – ruchowej i manipulacyjnej.


Część z oferowanych pomocy dydaktycznych zawiera także między innymi ćwiczenia grafomotoryczne, które wpływają na rozwój pamięci, koncentracji twojego dziecka, a także wspomogą rozwój jego wyobraźni i kreatywności.

 

Skompletuj swój własny zestaw pomocy dydaktycznych

 

Oprócz pomocy dydaktycznych i logopedycznych Wydawnictwo Arson oferuje również inne pomoce specjalistyczne, które efektywnie zajmą czas dziecka i sprawią, że będzie ono po nie chętnie sięgało. Są to przede wszystkim gry planszowe, karty z obrazkami oraz zeszyty ćwiczeń, które w ciekawy sposób, przybliżą twojemu dziecku wiedzę i poszerzą jego umiejętności. Będą idealnym uzupełnieniem nauki, zarówno w domu, jak i w przedszkolu, czy szkole.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pomocy specjalistycznych dla pedagogów, logopedów i rodziców!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl