Wydawnictwo Arson, ul. Grażyny 6, 31-217 Kraków
Producent
Cena
  • od
    do

Pomoce dydaktyczne w terapii pedagogicznej i logopedycznej

Szukasz specjalistycznych pomocy do twojego gabinetu logopedycznego? Chcesz, żeby twoja terapia przebiegała efektywnie? Szukasz materiałów, które będą sprawdzały się w pracy z kilkoma pacjentami? Wydawnictwo Arson posiada szeroki asortyment pomocy pedagogicznych dla specjalistów, którzy prowadzą zajęcia terapeutyczne z dziećmi i z dorosłymi. Chcesz rozwijać funkcje poznawcze? Masz dosyć słabej jakości pomocy, które są mało atrakcyjne dla twoich pacjentów? Zapoznaj się z ofertą wydawnictwa Arson.

Pomoce specjalistyczne

Pomoce do zajęć logopedycznych - różnorodna oferta

Nauka czytania, proste ćwiczenia matematyczne, dopasowywanie figur czy ćwiczenia przygotowujące do nauki pisania, to tylko niektóre propozycje wydawnictwa Arson. Zestaw sylab, ruchomy alfabet czy układanki geometryczne to pomoce naukowe dla dzieci, w które powinien być wyposażony każdy gabinet logopedyczny i pedagogiczny. Takie ciekawe narzędzia sprawią, że dzieci będą chętniej podchodziły do interakcji z nimi, jednocześnie bardziej angażując się w wykonywane zadania. Profesjonalne pomoce do zajęć logopedycznych wydawnictwa Arson to gwarancja udanej terapii i odpowiedniej stymulacji. Prawidłowo dobrane materiały to połowa sukcesu terapeutycznego. Koniecznie skorzystaj z oferty pomocy specjalistycznych dla logopedów wydawnictwa Arson.

Pomoce dydaktyczne do nauki liczenia i pisania 

Problemy z prawidłową wymową i motoryką u dzieci stają się coraz bardziej powszechne. Zapewne w dużej mierze przykłada się do tego dzisiejszy model życia, który opiera się bardzo często na komunikacji za pomocą popularnych urządzeń elektronicznych. Oczywiście przyczyny mogą sięgać znacznie głębiej, ale najważniejsze jest, aby skutecznie leczyć pojawiające się nieprawidłowości, na przykład, używając specjalistycznych pomocy do nauki. W naszym wydawnictwie arson.pl znajdziesz wiele propozycji pomocy dydaktycznych i logopedycznych, które skutecznie wspomogą rozwój twojego dziecka. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pomoce dydaktyczne dla rodzica i dla specjalisty

Jako wydawnictwo specjalistyczne oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju produktów stanowiących pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci z zaburzeniami. Wykorzystuje się je do przeprowadzania prostych ćwiczeń stanowiących podstawę do kształtowania wielu ważnych umiejętności. Pomoce dydaktyczne edukacyjne dostępne w sklepie Arson zostały starannie opracowane przez specjalistów mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Świetnie sprawdzą się w czasie zabawy i pracy z dzieckiem. Mają one na celu wsparcie prawidłowego rozwoju mowy, umiejętności językowych i logicznego myślenia. Wszystkie pomoce dydaktyczne do nauki pisania czy ćwiczenia mowy powstały z udziałem specjalistów dydaktyki i logopedii. Dzięki temu możesz mieć pewność nie tylko co do ich atrakcyjności wizualnej i merytorycznej, ale przede wszystkim skuteczności w działaniu.

Wśród szerokiego asortymentu pomocy dydaktycznych do terapii logopedycznych znajdziesz takie produkty jak: ruchomy alfabetprodukty z serii “Patrz i pisz”sylaby - karty logopedyczne, a także wiele innych pomocy, które umożliwią twojemu dziecku naukę i rozwój jego motoryki.

Z oferowanych pomocy dydaktycznych z powodzeniem mogą korzystać zarówno nauczyciele jak i specjaliści z zakresu logopedii, ale przede wszystkim również sami rodzice, którzy chcą wspomagać prawidłowy rozwój logiki swojego dziecka, a także wpływać pozytywnie na usprawnienie jego koordynacji i motoryki.

Pomoce logopedyczne od Wydawnictwa Arson

Wydawnictwo specjalistyczne Arson oferuje także wiele skutecznych pomocy i zabaw logopedycznych do ćwiczeń artykulacyjnych, które efektywnie wspomagają rozwój mowy dziecka. Mogą być one stosowane w przypadku różnorodnych zaburzeń i nie tylko. Używanie pomocy logopedycznych będzie skuteczne dla dzieci z niedosłuchem, a także podczas terapii logopedycznej dziecka z rozszczepem podniebienia. Produkty dostępne w wydawnictwie Arson odznaczają się niezwykłą uniwersalnością, dlatego właśnie stanowią świetną inwestycję do szkół, przedszkoli oraz gabinetów specjalistycznych.

W tej kategorii znajdziesz pomoce edukacyjne dla przedszkoli, które z pewnością uproszczą Twojemu dziecku stawiać pierwsze kroki w pisaniu i liczeniu. W tym wypadku idealnie sprawdzą się produkty z serii “PATRZ I PISZ” czy też “Ćwiczenia językowe w matematyce”, które będą idealną pomocą wspomagającą naukę liczenia i rozpoznawania cyfr. Wspomniane pomoce naukowe dla przedszkolaków to doskonała forma ćwiczeń koordynacji wzrokowo – ruchowej i manipulacyjnej.

Część z oferowanych pomocy dydaktycznych zawiera także między innymi ćwiczenia grafomotoryczne, które wpływają na rozwój pamięci, koncentracji twojego dziecka, a także wspomogą rozwój jego wyobraźni i kreatywności. Dzięki nim podczas terapii mowy dzieci w przedszkolu kształtują nie tylko ważne funkcje językowe, ale także inne umiejętności niezbędne dla ich prawidłowego rozwoju.

Skompletuj swój własny zestaw pomocy dydaktycznych

Oprócz pomocy dydaktycznych i logopedycznych Wydawnictwo Arson oferuje również inne pomoce specjalistyczne, które efektywnie zajmą czas dziecka i sprawią, że będzie ono po nie chętnie sięgało. Są to podstawowe pomoce naukowe, które w nauczaniu początkowym znajdą swoje zastosowanie zarówno w domu, jak i w przedszkolu, czy szkole.

Dzięki naszym propozycjom zdobywanie i kształtowanie umiejętności Twojego dziecka będzie dla niego zabawą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pomocy specjalistycznych dla pedagogów, logopedów i rodziców!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl