Wydawnictwo Arson, ul. Grażyny 6, 31-217 Kraków
Producent
Cena
  • od
    do

Edukacyjne gry i zabawy interaktywne dla dzieci

Gry i zabawy, które oferujemy, stworzone zostały z myślą o wspomaganiu rozwoju młodych ludzi. W naszym asortymencie znaleźć można gry ogólnorozwojowe, jak również takie, które wspomogą pracę z konkretnymi dysfunkcjami. Gry edukacyjne i zabawy dla dzieci będą doskonałym uzupełnieniem w terapii dysleksji oraz dysgrafii. Dzieci z trudnościami w nauce języka polskiego oraz języków obcych znajdą wsparcie w ćwiczeniach pomagających opanować strategię uczenia się. Zadania dostępne w grach dydaktycznych dla dzieci rozwijają podstawowe procesy myślowe. Wpływają na rozwój lewej i prawej półkuli mózgu. Zabawy oferowane w formie gier dla 4, 5, 6, 7 czy 8-latka to nieocenione edukacyjne wsparcie dla każdej osoby pracującej z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi.

Gry i zabawy

FIGURY - Karty edukacyjne FIGURY - Karty edukacyjne
Producent: Arson
Cena: 38,00 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI WIELOFUNKCYJNE KLOCKI WIELOFUNKCYJNE
Producent: Arson
Cena: 180,00 zł
szt.
zobacz więcej
KODOWANIE KODOWANIE
Producent: Arson
Cena: 24,50 zł
szt.
zobacz więcej
Kostki Baby Jagi Kostki Baby Jagi
Producent: Arson
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
KRESKA - Karty edukacyjne KRESKA - Karty edukacyjne
Producent: Arson
Cena: 42,00 zł
szt.
zobacz więcej
LOGOKOSTKI - Głoska "SZ" 3w1 LOGOKOSTKI - Głoska "SZ" 3w1
Producent: Arson
Cena: 85,00 zł
szt.
zobacz więcej
LOGOKOSTKI - Głoska "Ż" 3w1 LOGOKOSTKI - Głoska "Ż" 3w1
Producent: Arson
Cena: 85,00 zł
szt.
zobacz więcej
PAŁKA ZAPAŁKA - karty edukacyjne PAŁKA ZAPAŁKA - karty edukacyjne
Producent: Arson
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
BIAŁE CZY CZARNE ? BIAŁE CZY CZARNE ?
Producent: Arson
Cena: 68,00 zł
szt.
zobacz więcej
CZARNE CZY BIAŁE ? CZARNE CZY BIAŁE ?
Producent: Arson
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
SUPER ZESTAW 4 w 1 SUPER ZESTAW 4 w 1
Producent: Arson
Cena: 155,00 zł
szt.
zobacz więcej
SZEREGI I RELACJE SZEREGI I RELACJE
Producent: Arson
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej

Gry edukacyjne i zabawy dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi

Asortyment został tak przygotowany, aby wspomóc dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, w tym dzieci autystycznych oraz z zespołem Aspergera, dzieci z alalią i afazją dziecięcą. Nasze ćwiczenia są przydatne w terapii logopedycznej, neurobiologicznej, reedukacyjnej, jak również ogólnorozwojowej. Rodzice i opiekunowie dzieci zdrowych mogą również z powodzeniem stosować gry i zabawy, aby wspomóc rozwój pociech. Zadania wspomagają logiczne myślenie, rozwijają pamięć, przygotowują dzieci do nauki czytania oraz pisania.

Gry ogólnorozwojowe zaprojektowane zostały z myślą o wspomaganiu rozwoju dzieci i młodzieży. Dzięki przystępnej formie i elementom zabawy, gry planszowe dla dzieci mogą stanowić ciekawe uzupełnienie terapii dysleksji lub dysortografii, a także wspomagać rozwój dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Gry i zabawy edukacyjne dla dzieci skutecznie wspomagają rozwój logicznego i analitycznego myślenia, kojarzenie faktów, a także uczą cierpliwości i wytrwałości.

Gry planszowe edukacyjne dla dzieci

Gry planszowe dla dzieci to świetny sposób, aby nauczyły się one ważnych umiejętności, takich jak liczenie, strategia i interakcja społeczna. Gry edukacyjne dla dzieci mogą też być świetną zabawą dla całej rodziny, zapewniając wartościowo spędzony wspólnie czas. Na rynku dostępnych jest wiele różnych gier planszowych, dlatego ważne jest, by wybrać taką, która jest odpowiednia dla wieku, zainteresowań dziecka oraz poziomu rozwoju dziecka. Zbyt łatwe gry planszowe dla dzieci będą nudziły malucha, z kolei zbyt trudne mogą spowodować frustracje i skutecznie zniechęcić do dalszej zabawy w ten sposób.

Gry edukacyjne dla przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym

Wykorzystanie zarówno w pracy terapeutycznej, jak i na co dzień - w domu gier edukacyjnych planszowych lub interaktywnych dla dzieci to kreatywny sposób na spędzanie wolnego czasu. Korzystając z nich, najmłodsi uczą się zdrowej rywalizacji, zdobywają nowe umiejętności i zacieśniają więzi z rówieśnikami. Rozwiązanie to sprawdzi się u maluchów w wieku przedszkolnym oraz w przypadku tych uczęszczających już do szkoły. Zabawy interaktywne i gry edukacyjne odpowiednie są więc zarówno dla 4, 5, 6 i 7-latka, jak i dla dzieci nieco starszych. Szeroki wachlarz dostępnych gier edukacyjnych pozwala na dobór odpowiedniego poziomu do indywidualnych potrzeb podopiecznych. Nasz asortyment obejmuje m.in. karty pomagające w nauce rozróżniania figur, rozwijające język i mowę. Gry dla przedszkolaków lub dzieci w wieku wczesnoszkolnym to edukacyjne wsparcie, z którego korzystać mogą w szczególności terapeuci, nauczyciele i rodzice.

Gry edukacyjne dla dzieci — sklep internetowy

Asortyment gier ogólnorozwojowych został przygotowany w taki sposób, aby wspomagać rozwój dzieci z różnymi trudnościami i problemami rozwojowymi. Odpowiednie gry dydaktyczne dla dzieci z problemami rozwojowymi mogą skutecznie wspomagać ich rozwój poznawczy i społeczny, co bezpośrednio przekłada się na codzienne funkcjonowanie. Wybierając gry edukacyjne, które są specjalnie dostosowane do potrzeb dzieci, rodzice i wychowawcy mogą pomóc im w pełni wykorzystać możliwości nauki nowych umiejętności.

Edukacyjne gry logiczne i zabawy dla dzieci — zalety

Gry edukacyjne dla dzieci mogą skutecznie wspomagać rozwój i nabywanie różnych umiejętności zarówno dzieci zdrowych, jak i u dzieci z problemami rozwojowymi. Odpowiednio dobrane gry edukacyjne dla dzieci rozwijają umiejętności analitycznego i logicznego myślenia, umożliwiają zdobywanie nowej wiedzy, a także uczą zachowań społecznych, takich jak praca w grupie, czy zdrowa rywalizacja. Gry edukacyjne ogólnorozwojowe dla dzieci umożliwiają zdobycie umiejętności niezbędnych w dorosłym życiu, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl