Wydawnictwo Arson, ul. Grażyny 6, 31-217 Kraków
Producent
Cena
  • od
    do

Książki specjalistyczne — ćwiczenia edukacyjne dla dzieci autystycznych, niepełnosprawnych umysłowo i z innymi zaburzeniami. 

Prowadzisz terapię dzieci autystycznych, niepełnosprawnych umysłowo lub osób z zespołami genetycznymi? Koniecznie zapoznaj się z ofertą książek specjalistycznych. Niezależnie czy stawiasz pierwsze kroki w zawodzie, czy jesteś już doświadczonym terapeutom, w książkach wydawnictwa Arson znajdziesz wiele cennych wiadomości, które pomogą wzbogacić twój warsztat terapeutyczny

Książki specjalistyczne dla nauczycieli i terapeutów

Nowe metody terapeutyczne, ustalenie planu terapii a przede wszystkim odpowiednie ćwiczenia do wykonywania w domu to przepis na sukces terapeutyczny.

Książki specjalistyczne wydawnictwa Arson to solidna dawka merytorycznej wiedzy, która pomoże w planowaniu terapii.

Szukasz rozwiązań terapeutycznych lub ciekawych inspiracji do ćwiczeń? A może potrzebna ci jest solidna dawka wiedzy? Autorami książek specjalistycznych wydawnictwa Arson są wysokiej klasy specjaliści. Treści zamieszczone w książkach rzucą nowe źródło na rozwiązywanie wielu terapeutycznych zagadnień. Zapoznaj się z ofertą książek specjalistycznych wydawnictwa Arson.

Książki specjalistyczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl