Wydawnictwo Arson, ul. Grażyny 6, 31-217 Kraków
Producent
Cena
  • od
    do

Ćwiczenia słuchowe — płyty z ćwiczeniami

Ćwiczenia słuchowe to bardzo ważny element terapii logopedycznej i pedagogicznej. Rozwijanie funkcji słuchowych przekłada się na prawidłową mowę dziecka i uczy wielu pożytecznych umiejętności. Wydawnictwo Arson posiada unikatową propozycję ćwiczeń słuchowych. Zestawy książek z płytami CD to idealna propozycja dla tych, którzy chcą rozbudować swój warsztat terapeutyczny o skuteczne ćwiczenia funkcji słuchowych. 

Ćwiczenia słuchowe dla dzieci — pomoce dydaktyczne 

Zestaw książek do ćwiczeń funkcji słuchowych wydawnictwa Arson zawiera zeszyt z materiałem językowym oraz płytę CD. Płyta zawiera nagrania materiału językowego zamieszczonego w książce. Na początku każdej książki umieszczona jest szczegółowa instrukcja jej użytkowania. Dzieci mają możliwość słuchania nagrań oraz pracy na materiale zawartym w książce.  Dzięki odpowiedniemu stymulowaniu funkcji słuchowych dzieci pracują nad koncentracją uwagi, rozwijaniem funkcji wzorkowych oraz zaczynają poznawać symulatniczno-sekwencyjną naukę czytania. Chcesz zdobyć więcej informacji dotyczących efektywnego stymulowania funkcji słuchowych, odwiedź stronę inetrentową wydawnictwa Arson.

Ćwiczenia słuchowe

Sylaby i rzeczowniki część 1 Sylaby i rzeczowniki część 1
Producent: Arson
Cena: 28,00 zł
egz.
zobacz więcej
Sylaby i rzeczowniki część 2 Sylaby i rzeczowniki część 2
Producent: Arson
Cena: 28,00 zł
egz.
zobacz więcej
Sylaby i rzeczowniki część 3 Sylaby i rzeczowniki część 3
Producent: Arson
Cena: 28,00 zł
egz.
zobacz więcej
Sylaby i rzeczowniki część 4 Sylaby i rzeczowniki część 4
Producent: Arson
Cena: 28,00 zł
egz.
zobacz więcej
Sylaby i Czasowniki liczba mnoga Sylaby i Czasowniki liczba mnoga
Producent: Arson
Cena: 26,00 zł
egz.
zobacz więcej
Trudne głoski Trudne głoski
Producent: Arson
Cena: 26,00 zł
egz.
zobacz więcej
Przyimki Przyimki
Producent: Arson
Cena: 27,00 zł
egz.
zobacz więcej
Samogłoski i wykrzyknienia Samogłoski i wykrzyknienia
Producent: Arson
Cena: 22,00 zł
egz.
zobacz więcej
Wyrażenia dźwiękonaśladowcze Wyrażenia dźwiękonaśladowcze
Producent: Arson
Cena: 22,00 zł
egz.
zobacz więcej

Ćwiczenia słuchowe

Ćwiczenia słuchowe są ważne w rozwoju dziecka, szczególnie jeśli doświadcza trudności logopedycznych. Pomagają rozwijać prawidłową mowę, poprawiają koncentrację i skupienie oraz uczą selekcjonowania ważnych informacje. Gdy dzieci uczą się podążać za wskazówkami, uczą się też krytycznie myśleć o tym, jaki jest najlepszy sposób osiągnięcia celu. W rezultacie ćwiczenia słuchowe dla dzieci mogą mieć ogromny wpływ na rozwój i późniejsze funkcjonowanie. 

Rozwijanie funkcji słuchowych 

Percepcja słuchowa, czyli odbieranie, rejestrowanie i identyfikowanie bodźców z otoczenia rozwija się w pierwszych latach życia dziecka. Prawidłowe rozpoznanie i różnicowanie dźwięków jest niezbędne do nabywania podstawowych umiejętności takich jak mowa, czytanie, czy pisanie. Rozwijanie funkcji słuchowych może więc kompleksowo wpłynąć na codzienne funkcjonowanie dziecka i jego dalszy rozwój. Ćwiczenia słuchowe dla dzieci są idealne nie tylko dla dzieci doświadczających trudności w uczeniu się, lub z problemami logopedycznymi, ale mogą też wspomagać prawidłowy rozwój zdrowych dzieci. 

Płyty z ćwiczeniami słuchowymi 

Z uwagi na to, że zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest rozwijanie funkcji słuchowych u dzieci, w naszej ofercie posiadamy ciekawe ćwiczenia słuchowe. Każdy zestaw posiada płytę CD oraz zeszyt ćwiczeń. Płyty z ćwiczeniami zostały specjalnie przygotowane w taki sposób, aby były zrozumiałe dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, oraz innymi trudnościami w rozwoju mowy. Płyty z ćwiczeniami w połączeniu z książeczkami, umożliwiają ćwiczenie uwagi i koncentracji, a także analizę i syntezę wzrokową. Ćwiczenia słuchowe dostępne w naszym asortymencie obejmują szeroki zakres tematyczny, od nauki sylab i czasowników, po przyimki i odmiany rzeczowników. Ćwiczenia słuchowe dla dzieci dostępne w Arson mogą być skutecznym i ciekawym uzupełnieniem terapii logopedycznej, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl